Terin Mühendislik - Robotik Otomasyon

robotik uygulama projeTerin Mühendislik kurulduğu günden günümüze Robotik alanda uyguladığı sistemler ve çözümlerle de birçok sektörde faaliyet göstermiştir. Başlıca kullanan sektörler otomotiv ana sanayi ve yan sanayi,enerji sanayi, metal sanayi ve fason imalat yapan firmalar olmuştur.

Uygulamalarımızda Robotların kullanım alanları şu şekildedir:

Taşıma kapasitesi orantılı uygun maliyetli doğru robot tespiti ile çok hassas işçiliğe sahip robotlar tercih etmekteyiz. Dahili otomasyon sistemi ile entegre çalışabilmektedir. Konusunda deneyimli uzman kadromuz sayesinde otomasyon ve proses kontrolünde, öncelikle müşterisinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her zaman pratik, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmak öncelikli işimizdir.

Robotların Tanımı;

Endüstriyel robot, genel amaçlı, insana benzer özelliklere sahip programlanabilir bir makinedir.
Bir robotun insana benzeyen en önemli özelliği onun koludur. Tutma ve yerleştirme işlemlerinde robot kolu kullanılır. Robot kolu, başka bir makineyle birleştirilerek, malzemenin yüklenmesi ve takım değiştirme işlemini yapmaktadır. Kesme, şekil verme, yüzey kaplama, silindirik ve düzlem yüzey taşlama gibi imalat işlemlerini gerçekleştirir. Montaj ve kontrol uygulamalarında kullanılmaktadır.


Terin Mühendislik

İş ortaklarımızın başarıları için değer sağlamak, endüstriyel ekipman tasarımı yapmak ve uluslararası normlarda üretimler gerçekleştirmekteyiz.

ALAADDİNBEY MAH. 634. SOKAK AYAZ PLAZA NO:3/B NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
www.terinmuhendislik.com    info@terinmuhendislik.com
Telefon: +90 224 440 00 77   Gsm: +90 532 627 91 45

JoomShaper