Terin Mühendislik - Endüstriyel Otomasyon

endustriyel otomasyon sistemleriEndüstriyel Kontrol Sistemleri , makine, elektronik, yazılım ve kontrol mühendisliğine dayanan; çok kontrollü bir mühendislik biçimidir.

Mekanik ve elektronik bileşenlerden oluşan, sensörler yardımıyla çevre ortamdan algılayan, toplamış olduğu bu mikro işlemciler  gibi kontrol işlemcileri ve hafızasındaki yazılımlar marifetiyle yorumlayan ve gerekli kararları alabilen,tahrik elemanları (aktüatörler) ile de gerekli tepkileri veren tüm makineler, cihazlar ve sistemler bu kategoriye girmektedir.

Algılayabilen, ölçebilen, karar verebilen ve bu karar yönünde hareket edebilen otomatik makinalar ,savunma sanayiinde, güvenlik sistemlerinde, makine sanayinde, endüstriyel otomasyon sistemlerinde, tıpta, tarımda ve birçok alanda kullanılmakta ve her geçen gün kullanım alanı artmaktadır.
Günümüzde yaygın olarak fabrika, büyük üretim işletmeleri gibi sanayi otomasyonların da kontrol sistemleri kullanılmaktadır.

Fast Technic olarak;
Endüstriyel işletmelerin otomasyon ihtiyaçlarına doğru zamanlama, doğru teşhis ve ekonomik çözümler üretmek başlıca işimizdir.

Terin Mühendislik

İş ortaklarımızın başarıları için değer sağlamak, endüstriyel ekipman tasarımı yapmak ve uluslararası normlarda üretimler gerçekleştirmekteyiz.

ALAADDİNBEY MAH. 634. SOKAK AYAZ PLAZA NO:3/B NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
www.terinmuhendislik.com    info@terinmuhendislik.com
Telefon: +90 224 440 00 77   Gsm: +90 532 627 91 45

JoomShaper